Weinmann

WEINMANN

دستگاه های فوریت های پزشکی

دفتر مرکزی و کارخانه شرکت واینمن در شهر هامبورگ ، در کشورآلمان قرار دارد. این شرکت  بیش از 45 سال است که در حال توسعه دستگاه های احیا و نجات بخش برای مراکز اورژانس در سرتاسر جهان میباشد. بسیاری از کارکنان این شرکت بصورت رسمی درمراکز ارائه خدمات اورژانس مشارکت داشته و یا دارند. این موضوع به تیم طراحی و فنی  ما حس خوب وامکان بالایی جهت شناخت کامل از نیازهای کاربران و بیماران می دهد. ما همچنین در تماس دائمی و نزدیک با متخصصان خدمات فوریت های پزشکی ، بیمارستان ها و نیروهای پزشکی ارتش هستیم..

در بخش توسعه و ارتقا کیفی و کاربردی محصولات واینمن ، الزامات ویژه در زمینه طب اورژانس پیش بیمارستانی و درون بیمارستانی در مرکز تحقیقات و توسعه شرکت در مورد هر یک دستگاه در نظر گرفته شده است. اول از همه ، این بدان معناست که محصولات اورژانس واینمن به گونه ای طراحی شده که استفاده ار آنها بصورت  سریع ، آسان وهمراه با راهنمای  شنیداری و دیداری باشد. دستگاهها همچنین باید کم حجم و سبک ، محکم و نیز مقاوم در برابر ضربه، رطوبت و دما (بالا و پایین) بوده بنحوی که مناسب برای استفاده در فضای باز باشند. بدین منظور کلیه محصولات شرکت واینمن  کاملا جهت حمل سریع طراحی شده و به منظور محافظت از عوامل خارجی در کیسهای مخصوص ارائه میگردد.

اساساً شرکت واینمن طیف کاملی از محصولات خود را با  فناوری پزشکی  اورژانس جهت استفاده در وسایل نقلیه اورژانس ، شامل انواع آمبولانسهای شهری، تاکتیکی  و یا جاده ای،  هلیکوپترهای امدادی  و همچنین هواپیماها در انتقال زمینی و هوایی بیماران ارائه می دهد. عملکرد دستگاه ها به شکل ترکیبی کاملاً با یکدیگر سازگار است و با توجه به سطح مورد انتظار در ارائه خدمات اورژانس و امدادی و نوع ماموریت ، تقریباً در هر ترکیبی می توان از آنها استفاده نمود.

به عنوان تولید کننده تجهیزات پزشکی اورژانس ، محصولات واینمن دربخشهای مختلف امدادی  مورد استفاده قرار می گیرد. در هر یک از حوزه های زیر تجهیزات پزشکی مناسب برای نیاز خود را از محصولات واینمن پیدا خواهید کرد:

  • مراکزحوادث و فوریتهای پزشکی
  • بیمارستانها
  • سازمانهای امدادی و آتش نشانی
  • مراکز پزشکی نظامی
  • تولید کنندگان آمبولانس
  • ارائه دهندگان خدمات انتقال زمینی و هوایی بیماران

weinmann-emergency.com

EASY CPR

Voice-Guided Ventilator

ونتیلاتور پرتابل واینمن مدل ایزی سی پی آر
بیشتر بدانید…

ACCUVAC Lite

Medical Suction Device for Clearing the Airway

دستگاه ساکشن برای پاکسازی راه تنفسی
بیشتر بدانید…

MEDUVENT Standard

Ventilate Wherever You Go

ونتیلاتور پرتابل واینمن مدل MEDUVENT Standard
بیشتر بدانید…

STANDARD 2

Emergency and Transport Ventilator

ونتیلاتور پرتابل واینمن مدل استاندارد 2
بیشتر بدانید…

MEDUMAT Transport

Emergency and Transport Ventilator

ونتیلاتور پرتابل واینمن مدل ترنسپورت
بیشتر بدانید…